پوستول حریف سختی برای متیوس

Facebook   Twitter   Instagram   Sharethis  

10/02/2015 06:43

 Viktor-Postol

تنها چند روز دیگر به بزرگترین مسابقه‌ی حرفه‌ای ویکتور پوستول (27برد- 0باخت، 11ناک‌اوت) بوکسور اوکراینی تراز اول گروه وزنی 63/5 کیلوگرمWBC  باقی مانده است. پوستول در این مسابقه که شنبه شب برگزار می‌شود به مصاف لوکاس مارتین متیوس (37برد- 3باخت، 34ناک‌اوت) آرژانتینی بوکسور رده دوم WBC خواهد رفت. این رویداد اصلی در استاب هاب سنتر واقع در کارسون، کالیفرنیا برگزار خواهد شد و شبکه‌ی اچ‌بی‌او بطور زنده آن را پخش خواهد کرد.

استاب هاب سنتر در سال‌های اخیر میزبان مهیج‌ترین مسابقات بوکس بوده است. متیوس خود به شخصه در یکی از این مسابقات حضور داشته است، مسابقه‌ای که در سال گذشته در برابر جان مولینا داشت و موفق شد او را متوقف کند. آن مسابقه رقابت بسیار مهیجی بود، بطوریکه هر دو بازیکن چندین مرتبه ناک‌دان شدند. دیدار بین پوستول و متیوس مبارزه‌ی کاملاًٌ متفاوتی است. سبک بازی پوستول تفاوت چندانی با متیوس ندارد. پوستول ترجیح می‌دهد بیشتر به حریفش ضربه وارد کند و کمتر خود را درگیر ضربات متقابل می‌کند. رویارویی با حریفی همچون متیوس برای پوستول انتخاب خوبی خواهد بود.

پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است که متیوس با برد در این مسابقه به اولین عنوان قهرمانی جهانی‌اش دست پیدا خواهد کرد. در مورد اینکه پوستول در اولین فرصتی که برای دستیابی به اولین عنوان قهرمانی جهانی‌اش به دست آورده موفق شود یا نه اشاره‌ی زیادی نشده است. متیوس چند سال پیش در تنها موقعیتی که در برابر دنی گارسیا داشت شکست خورد. این مسابقه در منطقه‌ای در ایالات متحده برگزار خواهد شد که هیچ‌یک از آنها هواداران زیادی در آنجا ندارند. مسأله‌ی جالب دیگر در مورد این مسابقه این است که پوستول با مشاور قدرتمند بوکس هایمون طرف قرارداد است و متیوس با گلدن بوی پروموشنز. این مسأله همه جا پیچیده است که گلدن بوی پروموشنز در حال حاضر از هایمون شکایت کرده است. موضوعات جالب زیادی در مورد این مسابقه وجود دارد. هواداران تا حدودی خواهان آن هستند که متیوس موفق شود پوستول را شکست دهد. اگر شانس با پوستول یار شود مبارزه‌ی دشواری را برای متیوس رقم خواهد زد و یا احتمالاً او را شکست خواهد داد.


پاسخ دهید
پست های مرتبط